Przypinam bo popieram


Ogólnopolski Protest Pracowników Ochrony Zdrowia

Każdy lekarz i lekarz dentysta, który chce wyrazić swoje poparcie dla trwającej od ponad miesiąca akcji protestacyjnej pracowników ochrony zdrowia (Białe Miasteczko w Warszawie), może odebrać w siedzibie LIL ul. Chmielna 4 – w holu na parterze – specjalną przypinkę „Popieram protest”.

Więcej...

Konferencja: RODO w dobie pandemii


Pandemia SARS-CoV-2 przyniosła nowe wyzwania związane z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych. Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość i otoczenie prawne niejednokrotnie stawia kierowników placówek medycznych oraz lekarzy przed nowymi dylematami. Najciekawsze zagadnienia związane z RODO w dobie pandemii zostaną omówione przez szerokie grono ekspertów podczas konferencji zaplanowanej na 27 października.

 

Organizatorem konferencji jest Wielkopolska Izba Lekarska. Partnerami wydarzenia zostali natomiast: Lex Secure, Lex Digital, Instytut Specjaliści Prawa Ochrony Zdrowia, a patronat merytoryczny zapewnia Wolters Kluwer Polska.

Więcej informacji: https://wil.org.pl/konferencja-rodo-w-dobie-pandemii/

Więcej...

Wybory kandydatów na OZL IX kadencji


Okręgowa Komisja Wyborcza ORL w Lublinie

Zostały zamknięte listy kandydatów na delegatów na zjazd IX KADENCJI. Kolejny etap wyborów rozpocznie się po 8 listopada 2021 r. kiedy to rozpoczniemy wysyłkę kart do głosowania. Każdy z państwa otrzyma na adres widniejący w naszym rejestrze kartę do głosowania wraz z instrukcją głosowania.

Więcej...

Po przepustkę do zawodu


Lubelska Izba Lekarska

Ponad 300 świeżo upieczonych lekarzy i lekarzy dentystów od 20 września zgłaszało się do siedziby LIL po Prawo Wykonywania Zawodu.

Więcej...

Prawnicy o prawie medycznym


LIL

Konferencja prawników izb lekarskich, którą zorganizowała Lubelska Izba Lekarska odbyła się w dniach 23‑25 września w Zamościu. Była poświęcona zmianom w przepisach, jakie ostatnio zostały wprowadzone przez polskiego ustawodawcę.

Wykład inauguracyjny wygłosił dr hab. prof. UJK Leszek Bielecki.

Więcej...

Dyplomy i w… drogę


Uniwersytet Medyczny, Lubelska Izba Lekarska

W niedzielę 19 września odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów 295 absolwentom Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego, a w sobotę, 25 września, odebrali dyplomy ukończenia studiów absolwenci Wydziału Lekarsko Dentystycznego UM – 189 osób.

Lubelski samorząd lekarski honoruje absolwentów, którzy otrzymali celujące oceny na dyplomie. Najlepszym absolwentom dyplomy i upominki wręczał prezes LIL Leszek Buk, sekretarz ORL Monika Bojarska-Łoś i zastępcy prezesa ORL Grzegorz Pietras i Jacek Szkutnik.

(aktualizacja 25.09)

Więcej...

Kandydaci na Medal – mile widziani


Medal Lubelskiej Izby Lekarskiej

Zapraszamy członków Lubelskiej Izby Lekarskiej do zgłaszania kandydatur osób, które Państwa zdaniem zasługują na odznaczenie Medalem Lubelskiej Izby Lekarskiej. 

Medal Lubelskiej Izby Lekarskiej jest przyznawany lekarzom, a także osobom spoza społeczności lekarskiej, działającym w sferze zawodowej, społecznej i prywatnej dla dobra ogólnego i dobra stanu lekarskiego.

Więcej...

Protest Pracowników Ochrony Zdrowia


Szczegółowe informacje o planowanym przebiegu.

Więcej...

II Piknik Motoryzacyjny Lubelskiej Izby Lekarskiej 19 września 2021 r.


Komisja Młodych Lekarzy Lubelskiej Izby Lekarskiej w Lublinie serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy na drugi Piknik Motoryzacyjny Lubelskiej Izby Lekarskiej, który odbędzie się w niedzielę 19 września w godzinach 9-18 w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy WORD przy ul. Grygowej 32 w Lublinie. W tym roku, dzięki uprzejmości firmy Best Auto w Lublinie, bedziemy mogli wypróbować samochody marki BMW.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat B,
  • niezaleganie ze składkami w Lubelskiej Izbie Lekarskiej.
Link do zapisów:
W tym roku będziemy jeździć autami od BMW od BMW Best Auto Lublin
Więcej...
Wybierz numer strony z wiadomościami:

Archiwum

Archiwum - tematycznie