Zapraszamy na nową stronę internetową Lubelskiej Izby Lekarskiej


Więcej...

Środy i soboty z doradcą podatkowym w 2024 r.


Trwają zapisy na konsultacje u doradcy podatkowego. Konsultacje będą udzielane w biurze LIL wg. harmonogramu opublikowanego w systemie rezerwacji LIL (patrz link w dalszej części artykułu), wyłącznie dla członków LIL opłacających składki członkowskie.

Więcej...

XLIV Okręgowy Zjazd Lekarzy i Lekarzy Dentystów Delegatów Lubelskiej Izby Lekarskiej


XLIV Okręgowy Zjazd Lekarzy i Lekarzy Dentystów Delegatów Lubelskiej Izby Lekarskiej odbędzie się dnia 23 marca 2024 r. (sobota) godzina 10.00 w Centrum Konferencyjno– Wystawienniczym Etiuda, ul. Nałęczowska, Szerokie 123, 20-050 Lublin.

Więcej...

Zapraszamy do udziału w ankiecie dot. działań samorządu


Ośrodek Badań i Analiz Naczelnej Izby Lekarskiej zainicjował cykliczne badanie sondażowe, mające na celu ocenę funkcjonowania izb lekarskich oraz zgromadzenie opinii na temat przyszłych kierunków rozwoju samorządu lekarskiego. Badanie to koncentruje się również na identyfikacji i analizie aspektów etycznych, a także na ocenie ograniczeń reklamowych w zawodzie lekarza i lekarza dentysty, co wiąże się z aktualizacją Kodeksu Etyki Lekarskiej.

Więcej...

Bezpłatne szkolenia dla lekarzy i lekarzy dentystów w okresie styczeń-kwiecień 2024 r.


Ośrodek Kształcenia COBIK Naczelnej Izby Lekarskiej przygotował kolejną ofertę bezpłatnych szkoleń dedykowanych lekarzom i lekarzom dentystom z całej Polski w okresie styczeń-kwiecień 2024 r.

Więcej...

Podkarpackie Mistrzostwa Lekarzy w Narciarstwie Alpejskim w Bystrem, 23-25 luty 2024 r.


Komisja Turystyki, Sportu i Kultury Okręgowej Rady Lekarskiej w Rzeszowie oraz Komisja Sportu, Turystyki i Rekreacji Okręgowej Rady Lekarskiej w Krakowie serdecznie zapraszają miłośników nart, szczególnie rodziny z dziećmi, na Podkarpackie Mistrzostwa Lekarzy w Narciarstwie Alpejskim, które odbędą się w dniach 23-25.02.2024 r. na stoku Dzidowa w Bystrem k. Baligrodu.

Więcej...

Zaproszenie na „Wieczór z kolędą” w cyklu „Muzyczne piątki u lekarzy”, 26 stycznia 2024 r.


Komisją Kultury Lubelskiej Izby Lekarskiej i Chór Continuum zapraszają na „Wieczór z kolędą” w cyklu „Muzyczne piątki u lekarzy”. Spotkanie odbędzie się w piątek 26.01.2024 r. w Klubie Lekarza przy ul. Chmielnej 4 o godz.18.00. Serdecznie zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd.

Więcej...

Ubezpieczenie OC w 2024 roku


Lubelska Izba Lekarska zapewnia lekarzom bezpłatnie (w ramach opłacanej składki członkowskiej) ochronę ubezpieczeniową obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej lekarza lub dobrowolnego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, jeśli lekarz nie podlega pod ubezpieczenie obowiązkowe.

Więcej...

Lex Secure 24h Opieka Prawna


Zapraszamy do zapoznania się z informacją - 24h opieka prawna dla lekarzy i lekarzy dentystów z Lubelskiej Izby Lekarskiej.

Więcej...

Spotkanie Komisji ds. Lecznictwa Otwartego


Kolejne spotkanie: Co wiemy, a czego nie wiemy o genetyce. Dnia 13.12.2023r. godzina rozpoczęcia 18.30

Link do transmisji: https://com.oil.lublin.pl/b/sal-v0x-nag-qqg

Wybierz numer strony z wiadomościami:

Archiwum

Archiwum - tematycznie