Szczepienie medyków na COVID–19Aktualizacja 29.12.2020 r.  Szczepienie personelu medycznego – zapisy przedłużone do 14 stycznia
Aktualizacja 22.12.2020 r.  Do 28 grudnia 2020 r. szpitale węzłowe zbierają dane personelu medycznego i niemedycznego, który zostanie zaszczepiony przeciw COVID-19 w tzw. etapie "0". Wypełnij formularz on-line i zgłoś swoich pracowników na szczepienie. (komunikat)
Aktualizacja 18.12.2020 r.: Wytyczne dla szpitali niewęzłowych (.pdf)
Aktualizacja 18.12.2020 r.: Wytyczne dla szpitali węzłowych (.pdf)
Aktualizacja 18.12.2020 r.: SZCZEPIENIA SEKTOR OCHRONY ZDROWIA (.pdf)
Aktualizacja
: link do artykułu Ministerstwa zdrowia

Ministerstwo Zdrowia informuje, że pierwsze dawki szczepionek przeciwko COVID- 19 będą przeznaczone dla osób, które są najbardziej narażone na zakażenie (tzw. etap 0 szczepień – również dla lekarzy i lekarzy dentystów prowadzących indywidualną praktykę lekarską). Lekarze oraz lekarze dentyści zainteresowani wykonaniem szczepienia mogą zgłaszać się do tzw. szpitali węzłowych w celu zrealizowania szczepienia (lista punków wraz z numerem kontaktowym załączamy poniżej):

Lista szpitali węzłowych - woj. lubleskie

Zgłoszenia przyjmowanie są do do 14 stycznia 2021 r.

Dodatkowe informacje:

Lubelski OW NFZ uprzejmie informuje, że w związku z przyjęciem Narodowego Programu Szczepień trwa organizacja procesu szczepień przeciwko COVID-19 dla pracowników placówek medycznych (m.in. lekarze, lekarze dentyści, felczerzy, pielęgniarki i położne, pozostałe zawody medyczne, zawody niemedyczne, w tym personel administracyjny i pomocniczy, bez względu na formę współpracy).

Uwzględniając fakt, że nie wszyscy wyżej wymienieni pracownicy sektora ochrony zdrowia udzielają świadczeń w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia, zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie poprzez samorząd lekarski/pielęgniarski informacji na temat procesu szczepień.

Pełna treść pisma (.pdf)

Organizacja szczepień przeciwko COVID-19 pracowników sektora ochrony zdrowia (.pdf)

Zgoda na przetwarzanie danych (.docx)

Szpitale węzłowe - koordynatorzy (.xslx)

Archiwum

Archiwum - tematycznie