Ubezpieczenie OC w 2023 roku



Komunikat w sprawie ubezpieczenia OC

W związku z wiadomościami e-mail wysyłanymi do członków Lubelskiej Izby Lekarskiej z adresu polisy@lewczuk.biz informujemy, że oferta wznowienia umowy ubezpieczenia w STU Ergo Hestia S.A. jest prywatną inicjatywą Pana Tadeusza Lewczuka (Lewczuk Sp. z o.o) i nie była uzgodniona z Lubelską Izbą Lekarską.


Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy, Lubelska Izba Lekarska zaktualizowała ofertę ubezpieczeń skierowanych do członków naszej Izby. W ramach członkostwa macie możliwość bezpłatnego zawarcia ubezpieczenia obowiązkowego OC lub dobrowolnego ubezpieczenia OC wraz z ubezpieczeniem ochrony prawnej. 

W linku poniżej (baner) instrukcja i formularz przystąpienia do Programu.

 

 

 

 

 

Zachęcamy jednocześnie do zapoznania się pozostałą częścią oferty PZU SA.

W załączeniu przesyłamy informacje dotyczące specjalnego Programu ubezpieczeniowego PZU SA dla lekarzy i lekarzy dentystów naszej Izby:

 1. Dobrowolnego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej lekarza w związku z wykonywaną przez niego pracą w oparciu o umowę cywilnoprawną – tzw. ubezpieczenie nadwyżkowe OC,
 2. Ubezpieczenia NNW z rozszerzeniem o ekspozycję HIV/WZW,
 3. Ubezpieczenia utraty dochodu przez lekarza (obejmuje w zakresie podstawowym m.in.: Covid – 19, sporty wysokiego ryzyka),
 4. Ubezpieczenia ochrony prawnej lekarza,
 5. Ubezpieczenia turystycznego - PZU Wojażer 365.

Podpis

Korzyści z ubezpieczenia

  Dla lekarza i lekarza dentysty – członka Lubelskiej Izby Lekarskiej
 • Szeroki, indywidualnie dopasowany zakres ubezpieczenia, w tym unikalne ryzyka dostępne tylko w ramach Programu.
 • Preferencyjna składka ustalona dla Lubelskiej Izby Lekarskiej.
 • Uproszczona i dedykowana ścieżka obsługi szkód.
 • Dla lekarzy, którzy przystąpią do programu i zawrą ubezpieczenie OC aż 20 zniżki w ubezpieczeniach komunikacyjnych, domów i mieszkań.
 • Ubezpieczenie dobrowolne odpowiedzialności cywilnej z sumą gwarancyjną aż do 6 mln zł – najwyższą dostępną na rynku.
 • Składka niezależna od miejsca wykonywanego zawodu – bez znaczenia czy lekarz wykonuje zawód w ramach lecznictwa ambulatoryjne czy stacjonarnego.
 • Lekarz płaci tyko 1 raz - składka jest niezależna od faktu wykonywania zawodu w ramach umowy o pracę i w ramach indywidualnej praktyki lekarskiej.
 • Specjalny Program ubezpieczeń OC i majątkowych dla IPL oraz podmiotów leczniczych (szeroki zakres all risk, zniżki nawet do 70%).

 

Dodatkowo lekarze, dzięki programowi zyskują:

dostęp do polisy w każdej chwili i z każdego miejsca

dedykowaną aplikację online do zawierania ubezpieczeń

oszczędność czasu dzięki uproszczonym formalnościom i procedurom

możliwość płatności składki online

dedykowaną infolinię do obsługi programu (pn-pt od godz. 8.00-18.00) i specjalną ścieżkę likwidacji szkód

Aplikacja online - prosta obsługa ubezpieczeń

Dedykowana aplikacja umożliwia obsługę ubezpieczeń zawieranych w ramach Programu, dostęp do oferty za pośrednictwem aplikacji internetowej, zawarcie umowy ubezpieczenia na odległość – bez wychodzenia z domu.

Dzięki aplikacji umowę ubezpieczenia można zawrzeć 24h na dobę, jak również jednocześnie opłacić za nią składkę za pośrednictwem elektronicznych środków płatniczych. Polisę ubezpieczony otrzymuje natychmiast na wskazany wcześniej adres e-mail.

Kolejną funkcjonalnością jest wirtualne konto klienta, które umożliwia dostęp do własnej polisy w każdej chwili i w każdym miejscu, gdzie lekarz może sprawdzić zakres czy okres obowiązywania ubezpieczenia. Dodatkowym atutem posiadania konta jest automatyczne przypomnienie o kończącej się umowie ubezpieczenia.

Dodatkowe elementy oferty

Uprawnienie do 20% zniżki na produkty majątkowe PZU dla członków Izby Lekarskiej.

PZU zapewnia każdemu lekarzowi, który:

 • wyrazi na to indywidualną zgodę,
 • wykupi dowolne ubezpieczenie w ramach Programu,

uprawnienie do 20% obniżki składki w umowach ubezpieczenia majątkowego oraz ubezpieczenia indywidualnego (m. in. ubezpieczenie samochodu – AC, OC komunikacyjne; ubezpieczenie domu, mieszkania).


Ubezpieczenie dodatkowe :

https://ins-med.pl/ubezpieczenia-dla-lekarzy/

Kalkulator:

https://ocn.ins-med.pl/ocn.nsf/kalkulator.xsp